HAKKIMIZDA

Bizler otizm alanında branşlaşmış özel eğitim uzmanlarıyız. Yıllarca bu alandaki ihtiyaçları göz önünde bulundurup, kendi imkanlarımızla oluşturduğumuz materyalleri, alana yönelik herkesin fikrini alarak ve kendi aramızda değerlendirip geliştirerek üretiyoruz.

Yıllarca özel kurumlar ve devlet kurumlarında yaptığımız bütün çalışmaları da atölyemizde yoğurarak tüm çocuklarımızın eğitim-öğretim yaşantılarından maksimum düzeyde fayda görmesini hedefliyoruz.

Bu amaç doğrultusunda pek çok Avrupa Birliği projesi ile, 10’u aşkın ülkede özel eğitime ve özellikle otizme yönelik sistem ve materyal incelemelerinde bulunduk. Alternatif olabilecek özel eğitim ve dil konuşma gelişimi eğitimlerine katıldık.

Yurt içinde özel eğitimin niteliğini artırmaya yönelik mesleki gelişime katkıda bulunan ETEÇOM,EYDE,Dil Konuşma Eğitimi gibi yurdun her yanından katılımcıların olduğu özel eğitim kurs ve seminerlerinin organizasyon ve ev sahipliğini yaptık.

Halka açık bilgilendirici ve farkındalığı artıracak pek çok konferans ve söyleşi düzenledik.Bu yöndeki çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.